Class Room Fun

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 2.5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Değişik bir kurguya sahip olan bu harika oyunun içinde yok yok. Siz de hemen indirin ve deneyin.

 Çocukların eğlenerek oynayacakları bu oyunda onların ilgi ve dikkatini çekecek pek çok özellik bulunmaktadır. Her yönden çocukların ilgisini çeken bu oyun bir sınıf ortamında geçmektedir. Bu yönüyle çocuklarla yakından ilişki kuran oyun çocukların tanıdığı bir mekanda geçmektedir. Özellikle 4-7 yaş arası için uygun olan bu oyun onların eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken yeni şeyler öğrenmelerine de ortam hazırlayacak. Bu yönüyle anne ve babaları mutlu eden oyun çocuk gelişim uzmanları tarafından da destek görmüştür.

 Bu oyunda çocuklar sınıfta bulunan katı bir hocalarından kaçmaya çalışıyorlar. Bunu yapabilmek o kadar da kolay değil. Çünkü bu öğretmen gerçekten çok ama çok dikkatli. Çocukların kaçmak için etraflarında bulunana malzemelerden yararlanması gerekmekte. Bu sınıftan ancak bu şekilde çıkılabilir. Her imkanı değerlendirmeye çalışan çocuklar başarıya ulaşmak için çok ama çok dikkatli davranmalıdırlar.

 Bu mükemmel fırsatlara sahip olmak sizin de hakkınız. Bu oyunu çok kolay bir şekilde hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit, indir butonuna bir kere basmanız bu oyunu indirmeniz için yeterli. Ütselik bu oyun çocuklar için tamamen ücretsiz. Siz de çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız bu harika oyuna hemen sahip olmalısınız. 

Daha Fazla Göster
Class Room Fun indir